Google maps obohaceny o 25 milionů půdorysů budov

0

Google maps

Google se snaží stále vylepšovat své mapy, nedávno nabídl všem uživatelům možnost si interaktivně pohlédnout nejznámější korálové útesy na světě. Začátkem tohoto týdne Google přinesl možnost si prohlédnout jedno z jeho datových center ( Lenoir v Severní Karolíně) přímo v Google street. Tuto možnost uvítali Geekové po celém světě.

Aby nebylo všem vylepšením tento týden konec Google obohatil své mapy během víkendu o 25 milionů půdorysů budov které doplnily mapy hlavně ve velkých amerických městech, jako jsou Houston, Los Angeles, Miami a San Francisco.  Půdorysy budov mají v sobě i údaje o výšce, což může být v budoucnu použito pro 3D modelování.

Google maps před aktualizací a po ní
Google maps před aktualizací a po ní

Vypadá to, že Google se nehodlá ukolébat a spokojit s náskokem, který má v mapách před svou konkurencí. A neustále pokračuje ve vývoji, což je dobrá zpráva pro všech 800 000 webových stránek, které využívají propojení s Google maps. Uvidíme, jak odpoví Microsoft či Apple, kterému se spíše daří více na YouTube, kde neustále vznikají nové parodie na jeho mapy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=__eJOxbyKkk


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here