Operátor T-Mobile upravil přes víkend své tarify

3

tmobile

Není to tak dlouho, co jsme byli svědky vlny představování revolučních tarifů, které nabízí neomezené volání a SMS. S tarify jako první přišla společnost O2 a tarify nesou název „Free“. Poté následoval Vodafone a v tichosti své tarify představil i T-Mobile. Velkou zvláštností bylo i to, že operátoři představili podobné nabídky za stejnou cenu, která je na hranici 750 korun.

Vzhledem k tomu, že se společnost T-Mobile se svými tarify nijak moc nechlubila, dalo se téměř očekávat, že pouze pro své zákazníky vytvořila nabídku, kterou neoslní, ale dorovná nabídky konkurence, které se shodovaly. Nicméně, uběhl týden a celá vlna tarifů tak nějak zmlkla. V televizích ještě můžeme vidět reklamy, které lákají další zákazníky k pořízení tohoto tarifu. O víkendu ale s kartami zamíchal právě T-Mobile, který upravil své tarify, včetně těch nových, neomezených.

Informace jsou zatím zmatené

Na webu T-Mobile jsou i přes upravení nabídek stále zmatené informace, neboť zde nalezneme jak informace o starých, neupravených tarifech, tak i o stávajících, nových, které byly v tajnosti upraveny. Společnost navíc nevydala zatím žádné prohlášení (do doby psaní článku), čímž si nikdo není jistý, co se vlastně děje.

tmobile_old
Na webu můžeme vidět stále starý tarif, nalézt můžeme i novou nabídku

 

Upravené tarify potěší, ale i zklamou

Momentální nejvyšší tarif T-Mobile se dočkal změn minimálních, konkrétně jen přidal 0,5 GB dat navíc, kterými válcuje konkurenci (Vodafone i O2 mají pouze 1GB dat, O2 má oproti Vodafone zvýšenou rychlost po překročení FUPu).

[table “639” not found /]

Ostatní tarify T-Mobile upravil pouze tak, aby dorovnal nabídky konkurence a neutíkali mu tak zákazníci. U nižších tarifů přibyly neomezené SMS, neomezené volání je nyní možné i mimo špičku a cena tarifu klesla z 273 Kč na 249 Kč. T-Mobile odebral ale volání do ostatních sítí, naopak ponechal symbolických 20 MB dat, které Vám budou sloužit pouze jako nouze.

U střední nabídky, S námi v síti +, operátor také upravil volání na celodenní. To je ale z pozitiv vše, neboť z 200 minut do ostatních sítí se stalo 120 a operátor zvýšil i cenu celého tarifu – z 472 Kč na 499 Kč.

U obou tarifů ale T-Mobile změnil cenu za volání a SMS po překročení volných jednotek. Za minutu hovoru zaplatíte 3,50 Kč (místo 5,50 Kč) a za 1 SMS si operátor účtuje 1,50 Kč (místo 1,20 Kč).

Zdroj: mobil.idnes.cz

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Když jsem si v pátek aktivoval tarif S námi síť nesíť kde byl FUP 1GB dat, a teď o víkendu přidali 0,5GB dat, kolik budu mít FUP? Bude 1,5GB?

  2. samozřejmě je na tom nejlépe společnost, která s tímhle přišla jako první. Má vše promyšleno do puntíku a ostatní dva, jak růžoví tak červení se jen vezou. Nedostanete nový tarif, ale upravený starý a ještě nikdo neřekl, že na pořád 😀 Už jednou jsem od t-mobile měl tarif za necelých 800,- s názvem síť nesíť a po půl roce to zkrouhli a veškerá síť nesíť byla tatam.. Jen upřesním informaci o FUP u vodafonu, ten nabízí pouze 600MB.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here