Samsung vydal zdrojové kódy obou mezinárodních verzí Galaxy S4

1

Samsung Galaxy S4 black white

Zdrojové kódy vydané výrobce jsou úplným základem, bez kterého se jen těžko vytvářejí alternativní ROM či různá vylepšení pro smartphony. Vydání zdrojových kódů je tedy zejména pro nezávislé vývojáře významnou událostí. A o to významnější je to událost v případě, že jde o tak významný smartphone, jako Samsung Galaxy S4.

Korejský výrobce všechny velmi příjemně překvapil a vydal zdrojové kódy své vlajkové lodi ještě před zahájením jejího prodeje. Na internetových stránkách Samsungu nyní najdeme soubory hned pro tři verze Galaxy S4. Kromě pro nás nepodstatné verze určené pro kanadského operátora Virgin Mobile vydal výrobce také zdrojové kódy pro obě mezinárodní varianty smartphonu, konkrétně pro GT-I9500 s osmijádrovým Exynosem 5 Octa a GT-I9505 se čtyřjádrovým Snapdragonem 600.

V České republice se sice bude oficiálně prodávat jen čtyřjádrová varianta Samsungu Galaxy S4, mnoho zájemců si však jistě nenechá ujít osmijádrovou verzi, která bude z evropských zemí dostupná například v Německu, Polsku či Velké Británii. K prvním zákazníkům by vlajková loď korejského výrobce měla dorazit už 27. dubna.

via phone arena

 

1 komentář

  1. a najvýznamnejšie bude, ak tie zdrojáky budú vôbec použiteľné 😉 doposiaľ sa to moc Samsungu (podľa vyjadrení maintainerov) nedarilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here