Re-Volt – PC klasika ožívá už i na Androidu

5

revolt

Psalo se ještě minulé století, kdy tato hra poprvé zavítala na konzole a PC. V té době velmi populární autíčka na dálkové ovládání zkřížila cestu nejednomu z nás a o to větší byla radost, když jsme se před několika měsíci dozvěděli o adaptaci této klasiky na mobilní telefony.

Bohužel verze pro Android se o několik měsíců opozdila a tak ještě do nedávna si tuto hru mohli zahrát pouze majitelé nakousnutého jablka. Před čtyřmi dny se ale situace změnila, protože studio WeGo Interactive Co vypustilo Re-Volt na Google Play.

Android verze nabídne přesně to, co hra na PC a to jak se všemi 42 auty na dálkové ovládání, tak i 14 tratí. Auta nebudou odemčena ihned a i zde zůstal systém hraní, že si je budete muset odemknout přes časovku, šampionát nebo nějaké jiné výzvy. Jediný zásah do hry znamenalo ovládání. To vývojáři řešili třemi možnostmi, ze kterých si vyberete to nejlepší.

Jelikož patřím mezi ty, kteří s touto hrou strávili v dětství nějakou tu chvilku, neváhal jsem a hru zakoupil. První poznatky jsou více méně pozitivní, ale zklamalo mne právě zmíněné ovládání, které mi opravdu nesedlo. Hru pro vás ale prozatím testuji a tak by bylo přehnané dělat nyní nějaké závěry nad ovládáním. Hru si můžete pořídit za necelých 89 Kč.

revolt2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

    • Není v našich silách otestovat hru na všech zařízeních. Jsem si ale skálopevně přesvědčen, že pokud Honza napsal, že hru zkoušel, tak ji nejméně na svém zařízení opravdu otestoval a fungovala mu.

      To ovšem samozřejmě nijak nevylučuje, že na jiném zařízení s jiným OS může mít hra problémy. Za to ale už nemůžeme my, nýbrž vydavatel.

      PS: Nejmíň hodnocení a komentáře na Google Play nám dávají za pravdu. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here