Samsung představil dualSIM verzi Galaxy S4 pro Čínu

0

Samsung Galaxy S4 Duos

Nikoliv USA, ale Čína je v oblasti smartphonů zemí takřka neomezených možností. Nedávno jste si mohli přečíst o zajímavé čínské verzi HTC One, která je vybavena nejen dual SIM funkcionalitou, ale také slotem na paměťové karty. Nyní na tamním trhu představil svou upravenou vlajkovou loď také Samsung, který Galaxy S4 přidal druhý slot na SIM karty.

Jinak se Samsungu Galaxy S4 Duos, který má kódové označení GT-I9502, nijak neliší od běžné verze určené pro mezinárodní trhy. Výrobce použil vzácnější osmijádrový procesor Exynos 5 Octa, což dokazuje, že Čína je pro Samsung klíčovým trhem. K další výbavě patří 5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1920 x 1080 palců, 2GB RAM, 13mpx fotoaparát, 2600mAh baterii a operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

Dostupnost dual SIM verze na ostatních trzích zatím nebyla potvrzena a s největší pravděpodobností ani potvrzena nebude. Samsung Galaxy S4 GT-I9502 tak opět zůstane čínskou raritou. Samsung také představil druhou orientální verzi s označením GT-I9508, která je vybavena pouze jedním slotem na SIM kartu a je určena pro čínské sítě TD-SCDMA.

Představení Samsungu Galaxy S4 Duos však není žádným velkým překvapením. Nejen, že už dříve výrobce v Číně prodával dual SIM verzi Galaxy S III, ale ještě před březnovým oficiálním představením Galaxy S4 se na internetu objevily první fotografie budoucí vlajkové lodi. Na fotografiích byla právě čínská varianta GT-I9502, tedy Samsung Galaxy S4 Duos.

zdroj: GSMArena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here