Heroes of Order & Chaos – Hra isnpirovaná League of Legends

6

Heroes_of_Order_Chaos_2

Heroes of Order & Chaos  je velmi podařená hra inspirující se ve hrách League of Legends, Warcraft či Dota. Jestliže Vám názvy těchto herních titulů nic neříkají, pak vězte že se jedná o populární MMORPG hry pro více hráčů (multiplayer). 

Po spuštění hry si nejprve zvolíme hrdinu za kterého budeme hrát.  Po seznámení se hrou nám vyskočí okénko pro přihlášení. Stačí se zaregistrovat a již se můžete pustit do hraní stačí si vybrat kampaň.  Nováčkům doporučuji Co-op, což znamená hru s opravdovými hráči, kteří bojují proti počítači neboli takzvaným botům.

Cílem hry je zničit nepřátelské věže, které na vás z určité vzdálenosti  útočí. Abychom tohle uskutečnili musíme zabíjet hráče a jejich pomocníky, kterým budeme říkat minioni. Za každé zabití hráče nebo miniona dostaneme peníze a body. Za získané peníze si kupujeme výbavu, která nám zvýší sílu určitých schopností. Po dosažení určitého počtu bodů dosáhneme level, kterých je celkem 15.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nXkB7YSdJmE

Ovládání a grafika

Postavu můžeme ovládat virtuálním joystickem, nebo kliknutím kdekoliv na obrazovce. Ze začátku Vám to bude dělat drobné problémy, ale po několika minutách si jistě zvyknete.

Heroes of order

Závěr

Osobně se mi na hře líbí velmi podařená grafika, snadné ovládání a možnost zahrát si s přáteli. Hra je bezplatná a dá se hrát bez mikrotransakcí. Nelíbí se mi, že Vás postava občas neposlechne a začne si  chodit kam se jí zachce. Věřím že tyto nedostatky budou časem odstraněny. Určitě vám doporučuji si tuto hru zkusit, protože  má v mnoha ohledech lepší kvalitu než některé hry placené.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Jestli je každá moba inspirovaná League of Legends (které je inspirováno Dotou), tak pak už nevím… 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here