Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear budou představeny s Galaxy Note III

7

 Samsung Galaxy Gear Samsung Galaxy Gear Samsung Galaxy Gear

Během posledního roku se strhl souboj ve vývoji inteligentních hodinek mezi největšími výrobci spotřební elektroniky, hlavními hráči v tomto souboji jsou nesmiřitelní Apple a Samsung. Podle posledních zpráv to vypadá, že souboj s časem při vývoji této novinky vyhrává Samsung.

Ten si nechal patentovat průmyslový vzor hodinek do kterých se podařilo integrovat nabíjení, USB port, ovládací mechanizmu a mikrofon s reproduktorem. Na podkladě uniklých náčrtů z patentovacího úřadu vznikl zajímavý render, jak by hodinky mohly vypadat.

Samsung-Galaxy-Gear-Patent samgear

Podle všeho by se měly chytré hodinky jmenovat Samsung Galaxy Gear a mít kódové označením SM-V700. Hlavním lákadlem bude ohebný OLED displej se dvěma senzorovými tlačítky na jeho konci. Kde by se mělo nacházet kompletní ovládání a porty.

Podle informací z portálu SamMobile, budou tyto chytré hodinky představeny 4.září zároveň se smartphonem Galaxy Note III na tiskové konferenci Samsungu s názvem UNPACKED Episode 2.

Zdroj: SamMobilevouchercodespro.co.uk

7 KOMENTÁŘE

    • Ten ohebný displej bude náročný na výrobu. No nevím jestli se jim něco podbného podaří. Dalším problémem bude baterie. Cena by mohla být docela vysoká. Sám mám smartwatch od Sony a zatím mi stačí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here