Google Now je více osobní – vyhledává v emailech, obrázcích a kalendáři

0

google now

Odpovědí Googlu na hlasového asistenta Siri bylo vydání Google Now. Pokud máte telefon či tablet s Androidem Jelly Bean, doporučujeme Vám jej nastavit na Angličtinu a vyzkoušet novinky, které Google Now nyní nabízí.

Nově Google Now pracuje s daty z Vašeho emailu a kalendáře, takže se můžete zeptat co máte v plánu zítra, kdo má dnes narozeniny či zdali Vám již byl zaslán balíček s objednaným zbožím z eshopu. Google Now tak dostává úplně nový rozměr jelikož, pracuje s Vašimi osobními daty a ty jsou pro Vás přeci jenom nepotřebnější.

Vyjma emailu a kalendáře bude vyhledávání nyní ještě chytřejší, nově si automaticky Google Now zvládne zjistit informace o letech, rezervacích či nákupech. Podle serveru PhoneArea je největším lákadlem nové kontextuální vyhledávání ve fotografiích. Kdy Google Now dokáže vyhledávat ve fotografiích na Google+. Takže si například můžete nechat vyhledat všechny fotografie s Vámi, nebo si zobrazit fotografie z dovolené další možnosti nechám již na Vás. Dále pak můžete vyhledávání vztáhnout na celý internet a nechat si vyhledat všechny fotografie zajímavých míst, památek či koček.

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here