Cut the Rope: Time Travel – pokračování hry plné cestování časem

0

cut the rope time travel

Populární hříčka Cut the Rope se minulý týden dočkala svého dalšího dílu, který má název Time Travel. Malý hlavní hrdina Om Nom se omylem dostane do stroje času a v nejnovějším díle hry se tak dostanete do nejrůznějších období v minulosti.

Cut the Rope: Time Travel zatím obsahuje více než sedmdesát úrovní, které se odehrávají ve středověku, starověkem Egyptě, antickém Řecku i dalších významných historických etapách. Je dost pravděpodobné, že počet úrovní není konečný a vývojáři ze ZeptoLab dříve či později vydají aktualizaci své hry.

Zatímco prostředí se změnilo, herní princip zůstal stejný jako u předchozích dílů ze série Cut The Rope. Vaším úkolem je dosat do úst zelené příšerky Om Nom a jeho přátel sladkosti. Ve všech úrovních na vás čekají nejen nejrůznější prvky, které hru oživují, ale také neúprosné fyzikální zákony.

Základní verzi Cut the Rope: Time Travel si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store. Pokud vás budou rušit reklamy nebo chctete podpořit vývojáře, můžete si za jeden dolar stáhnout Cut the Rope: Time Travel HD.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here