CyanogenMod 10.1 (Android 4.2) dorazil na LG Optimus 4X HD

0

LG_4X_HD-31

Seznam zařízení, pro které je oficiálně dostupný CyanogenMod 10.1, se minulý týden rozšířil o dalšího zástupce. Je jím LG Optimus 4X HD. Tato bývalá vlajková loď korejského výrobce se sice nedávno dočkala aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean, vydaný CyanogenMod 10.1 je však založen dokonce na Androidu 4.2, a to v téměř čisté formě, bez zbytečných úprav a grafických nadstaveb.

Mezi novinky, které přináší Android 4.2 Jelly Bean, patří 360stupňová panoramata Photo Sphere, klávesnici s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasové zadávání slov offline, nativní podporu sdílení obrazu s HD televizorem, nové možností v notifikační liště a vylepšeného hlasového asistenta Google Now.

Nutno však podotknout, že se zatím jedná jen o tzv. nightly build, tedy testovací verzi, která většinou obsahuje chyby a nemusí být vhodná pro každodenní používání. Pokud však další vývoj půjde podle plánu, dočkáme se v budoucnu také stabilní verze CM10.1 pro LG Optimus 4X HD.

Nejaktuálnější verzi této oblíbené ROM si můžete stáhnout přímo z oficiálních stránek, kde se LG Optimus 4X HD ukrývá pod kódovým označením P880.

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here