Chrome Super Sync Sports – multiplayer hra s využitím desktopového i mobilního prohlížeče Chrome

0

chrome super sync sports

V rámci projektu Chrome Experiments byla nedávno spuštěna zajímavá hra s názvem Chrome Super Sync Sports. Hra běží na vašem počítači, ovládáte ji však pomocí svého smartphonu s Androidem. Celý trik spočívá v synchronizaci mobilní a desktopové verze prohlížeče Chrome.

Ve svém počítači nejprve otevřete internetovou stránku chrome.com/supersyncsports, vyberte si jeden z nabízených sportů (běh, plavání nebo cyklistika) a postupujte podle pokynů k synchronizaci se smartphonem. Stejnou internetovou stránku načtěte i ve svém telefonu s mobilním Chromem a do zobrazeného okénka zadejte kód, který najdete v desktopovém Chromu.

Po úspěšné synchronizaci si pomocí svého smartphonu, který funguje jako bezdrátový gamepad, vybrat jednu z padesáti postaviček. Ovládání hry probíhá co možná nejrychlejším a zároveň nejpřesnějším opakováním předem daného dotykového gesta na displeji smartphonu. Velkou výhodou hry je multiplayer, který umožňuje zapojit do hry až čtyři hráče se svými smartphony. Chrome Super Sync Sports můžete samozřejmě vyzkoušet zcela zdarma.

via dl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here