Sony Xperia J dostává aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

3

sony xperia j

Dalším smartphonem od Sony, který se dočkal Androidu 4.1 Jelly Bean, se stává Xperia J. Update probíhá už tradičně OTA cestou (tj. přes Wi-Fi) nebo je možné telefon připojit k PC a aktualizovat jej přes program PC Companion. Nezapomeňte, že aktualizace je vydávána průběžně, takže může chvíli trvat, než bude dostupná pro vaši Xperii J.

Nový firmware má číselné označení 11.2.A.0.21 a co je vůbec nejdůležitější, je založen na Androidu 4.1 Jelly Bean, který přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací a inteligentní vyhledávání Google Now.

Xperia J se stává teprve třetím smartphonem od Sony, který byl aktualizován na Android 4.1 Jelly Bean. Původně mělo k vydání nové verze Androidu dojít až na konci března, výrobce tak tentokrát byl o několik týdnů rychlejší. V uplynulých týdnech se updatu dočkaly smartphony Xperia T i Xperia V a v nejbližší době by měly následovat Xperia Go a Xperia P.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte nášvelký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: xb

3 KOMENTÁŘE

  1. zdravim. vcera mi prisla aktualizacia.. telefon som aktualizovala a od vtedy je nepouzitelny, stale nemam signal, vypisuje mi ze nemam vlozenu sim, ak signal mam, neda sa nikam dovolat, ani odoslat sms, nikto sa nedovola mne.. co mam robit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here