Využijte Černého pátku a kupte si chytré hodinky Pebble se slevou

2

Startupové smartwatch Pebble, které se řadí po bok několika úspěšných projektů vzniklých za pomocí KickStarteru, v posledních měsících naráží na tvrdou konkurenci. Ta se během tohoto roku značně rozrostla a do segmentu nositelného příslušenství začaly postupně mluvit všechny velké firmy v čele s Googlem a jeho novou platformou Android Wear.

pebble watch

Společnost složená ze skupiny nadšenců oddaných svému nápadu to ovšem nevzdávají a na rivaly zareagovali snižováním ceny a přinesením nových funkcí. Díky těm se po praktické stránce směle vyrovnají i specializované platformě Android Wear, i když hardwarová filosofie je trochu odlišená. Firma se navíc dnes se svými produkty účastní především v zámoří velmi populární akce Black Friday, jež je proslavená nákupním šílenstvím.

pebble-black-firday

Pokud jste tedy o koupi už v minulosti uvažovali, možná nastala ta pravá chvíle. Levnější plastová varianta byla pro dnešek zlevněna na 80 amerických dolarů a prémiová verze Steel je pro dnešek k mání za 149 dolarů. Již nějakou dobu nechybí ani zasílání do České republiky a na Slovensko, musíte však připočíst poštovné a balné.

 

Zdroj: fonearena

2 KOMENTÁŘE

  1. Koukám, že sleva platí ale ne pro Evropu. Když si nastavím doručovací adresu na ČR, cena se změní na 199eur. Nebo se pletu?

  2. Mě se cena klasických Pebble změnila i pro Evropu, z €129 na €115. Ale furt €115 se těžce nerovná $79 (je to skoro dvojnásobek), takže objednávka nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here