ZTE Axon 7 byl jedním z nejlepších smartphonů v roce 2016, co se týká rozpočtu. Čínský výrobce nyní oznámil novou vylepšenou verzi, která se nazývá Axon 7s.

Ten je poháněn procesorem Snapdragon 821 namísto Snapdragon 820, který se nacházel v minulé verzi. Je také vybaven duální kamerou na zadní straně a má vylepšenou mřížku reproduktoru. Zbytek specifikací by měl zůstat stejný, i když tyto informace zatím nebyly úplně potvrzeny.

ZTE zatím bohužel nesdílel všechny podrobnosti veřejnosti. Tisková zpráva se zaměřuje především na bezpečností prvky pro zařízení.

Je však pravděpodobné, že některé specifikace budou zachovány, včetně 5,5-palcové QHD obrazovky. Axon 7 byl původně vydán s 4GB RAM a 64GB úložného prostoru, ale o několik měsíců později, ZTE zahájila limitovanou edici s 6GB RAM, 128GB a displejem Force Touch.

Axon 7s by měl mí kovové tělo a baterii 3 250mAh. Snímač otisku prstů se nachází na zadní straně, pod kamerou. Operační systém by měl být Android Marshmallow s rozšířením Nougat.

Jak již bylo zmíněno, ZTE nesdílí informace o zařízení. Zatím to vypadá tak, že smartphone by měl být dostupný pouze v Číně, ale není to zatím úplně jisté. Navíc ZTE také oznámil Axon 7 Mas s baterií 4 100mAh a procesorem Snapdragon 821.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here