Zažeňte nudu kdekoliv se Sudoku v mobilu

1

unnamed (1)

Máte rádi sudoku? Čeká vás dlouhý let na dovolenou nebo si pouze chcete procvičit mozek? Pokud ano máme pro vás tip na dvě aplikace, respektive hry. Jedna je od českého vývojáře jménem Roman Mašek. Konkrétní název aplikace je „OpenSudoku“. Tato aplikace je jednoduchá, nicméně velice funkční. Máte na výběr ze tří obtížností, kde v každé obtížnosti (easy, medium, hard) máte k dispozici 30 možností. Výhodou této aplikace je, že si můžete další sudoku buď vytvořit, nebo stáhnout z webu. V neposlední radě můžete sledovat čas hraní.

open sudoku 3 open sudoku 1 open sudoku 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Druhou aplikací je „Sudoku“ od zahraničního vývojáře. Toto sudoku mě zaujalo svým designem. Je opravdu povedený a čistý. Nevýhodou oproti předchozí aplikaci je to, že zde máte pouze 40 možností. Tzn. to, že má hra čtyři stupně obtížnosti: easy, normal, hard a extreme a u každé z nich je 10 typů. Poté je možné dokoupit 400 typů v každé sekci za 20 Kč. Pokud však budete kupovat všechny, tak se cenovka jednoduchým počtem vyšplhá až k 80 Kč. Na druhou stranu za tuto cenu budete mít 1600 možností + základní zdarma.

sudoku1 sudoku2 sudoku4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pokud na zmíněná sudoka máte chuť a chcete je vyzkoušet, doporučuji. Obě zmíněné aplikace jsou v základních verzích v Play dostupné zdarma.

1 komentář

  1. Používám 10 000 Sudoku, perfektně mi vyhovuje ovládání, statistiky motivují ke zlepšování a těch 160 hodin co už statistika ukazuje ze jsem nad tím strávil svědčí, že jsem této hře propadl 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here