TunnelBear – jako když surfujete z Británie

0

Chcete surfovat ze svého smartphonu anonymně? Podívat se na obsah dostupný jen pro určité země? Obejít cenzuru tam, kde vám znepříjemňuje život? Tak pro vás je určena aplikace TunnelBear, která umí přemostit vaše připojení. A nyní i na Androidu.

Kanadské studio se oblasti VPN sítí věnuje už delší dobu a po oceňovaných verzích aplikace TunnelBear pro desktop byla na sklonku června představena také androidí verze. Přestože je TunnelBear mocným nástrojem (kterým si můžete například zobrazit jinak nedostupný obsah), je jeho ovládání velmi jednoduché. Nabízí jen dvě tlačítka – zapnuto/vypnuto a výběr země, ze které chcete aby se  vaše připojení do internetu vydávalo. Samozřejmostí je užitečný widget.

 TunnelBear TunnelBear TunnelBear

V neplacené verzi nabízí TunnelBear pět set megabajtů dat přenosu, za nejvýhodnější balíček s neomezenými daty po celý rok pak zaplatíte necelých třicet amerických dolarů. Prestižní média jako TalkAndroid nebo Lifehacker se o TunnelBear vyjadřovaly velmi pochvalně, takže pokud hledáte aplikaci tohoto typu, vyzkoušejte jej.

TunnelBear můžete stahovat z Google Play:

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Za tip děkujeme Otakarovi Schönovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here