Top 10 nejpopulárnějších aplikací – 1. týden

5

AllCast

AllCast Vám umožní sdílet Vaše fotografie s videa ve Vaší televizi. Aplikace podporuje sdílení přes Apple TV, Xbox 360, Xbox One, Samsung Smart TV, Panasonic Smart TV, Google TV a mnohé další.

AllCast AllCast AllCast

httpv://www.youtube.com/watch?v=zx-v4QSQmU4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Real Fingerprint Scanner

Real Fingerprint Scanner je jednoduchý snímač otisků, který odhalí jakou náladu zrovna máte. Stačí když položíte prst na skener a aplikace Vám určí náladu tím, že zachytí celou řadu fyziologických proměnných. Aplikace funguje na základě detekce tepové frekvence, tělesné teploty a odvodu potu.

Real Fingerprint Scanner Real Fingerprint Scanner Real Fingerprint Scanner


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

New Year fireworks

Užívejte si ohňostroj celoročně na pozadí Vašeho telefonu. Vybrat si můžete jak barvu pozadí pro danou scénu tak i typ ohňostroje.

New Year fireworks New Year fireworks New Year fireworks

httpv://www.youtube.com/watch?v=8_KnKTfRmXQ


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fingerprint/Keypad Lock Screen

Tuto aplikaci budete spíše využívat jako tapetu telefonu. Poslouží Vám totiž mnohem více k pobavení a vystřelení si z Vašich přátel než k ochraně Vašeho telefonu.

Fingerprint Fingerprint Fingerprint


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hangouts Widget

Pokud jste příznivci Hangouts (talk), pak Vás určitě osloví Hangouts Widget. S tímto jednoduchým a elegantním widgetem budete mít Vaše zprávy přímo na displeji. Jediné omezení je v tom, že je potřeba mít Android 4.3+.

Hangouts Widget Hangouts Widget Hangouts Widget


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AllCast Premium

Tato aplikace je pouze licenčním klíčem pro aplikace AllCast. Je tedy potřeba si AllCast v první řadě stáhnout. V Premium verzi nejsou žádné reklamy a nejste omezeni délkou videa.

AllCast AllCast AllCast

httpv://www.youtube.com/watch?v=zx-v4QSQmU4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

WheresMyCar

WheresMyCar je chytrá aplikace, která Vám vždycky napoví kde jste zaparkovali Vaše auto. Jakmile zaparkujete, aplikace se Vás zeptá, zda chcete parkovací místo uložit. Aplikace využívá lokace přes GPS.

WheresMyCar WheresMyCar WheresMyCar


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

InstaSize Legacy

Jednoduchý nástroj, který Vám umožní sdílet Vaše fotografie na sociální sítí Instagram bez oříznutí. Fotografie se přímo importují do aplikace, kde je máte možnost dále sdílet bez nutnosti dalších úprav.

InstaSize Legacy1 InstaSize Legacy


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Solo Weather(Beta)

Jednoduše a zároveň velmi příjemně zpracovaná aplikace počasí, která nabízí vše co si od předpovědi počasí přejete. Od aktuální teploty, síly větru, vlhkosi, UV indexu až po dlouhodobou předpověď.

Solo Weathe1 Solo Weathe Solo Weathe2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Loopr – Task Switcher

OS Android podporuje mutlitasking, kdy na pozadí přístroje běží další aplikace. Mezi spuštěnými aplikacemi se můžeme přepínat v rámci multitaskingového seznamu právě spuštěných aplikací, jenž se vyvolává většinou delším stisknutí home tlačítka. Loopr nabízí alternativní přístup, který Vám umožní rychlejší a jednodušší přepínání mezi spuštěnými aplikacemi na pozadí.

Loopr Loopr2 Loopr1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. fingerprint scanner? really? really? vaše cílovka jsou děti do 12ti let? Naposledy jsem na vašich stránkách. Nashledanou!

    • Opravdu, je tam. V ramci TOP 10 se nachazi vyber nejstahovanejsich novych aplikaci v uplynulem tydnu. Co se tyka teto aplikace pripoustim ze jeji uzitek je nulovy a nebusela by se v listu nachazet. Ale prave diky 12 letym Androidakum, kterych asi neni zrovna malo se stala jednou z nejstahovanejsich minuly tyden. Verim, ze v pristich dilech toho serialu najdete uzitecnejsi aplikace a hry jenz budou stat za instalaci na Vas Android.

    • Co se týká aplikace fingerprint scanner, tak jsem dlouho zvažoval zda ji pustit či nikoliv. Nakonec přeci jenom převážila její míra stáhnutí v daném týdnu, kde se umístila velmi vysoko. Daný článek je obrazem toho jak se dané aplikace stahují. Zde je výběr i ovlivněn dětmi, kteří se danými aplikacemi baví. Věřím, že další aplikace již jsou pro Vás přínosnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here