Samsung naznačil vydání dalších hodinek na Twitteru

0

Samsung Mobile UK na svém Twitter profilu zveřejnil fotografii naznačující vydání dalších hodinek či jiného nositelného přístroje v roce 2014. Jelikož Samsung patří mezi značky, které do poslední chvíle představovaný výrobek tají, mohli bychom spekulované zařízení poznat již na CES 2014.

BdE7O5ZIAAA75Jr

S otázkou „Co byste si přáli odhalit v roce 2014?“ se objevila výše uvedená fotografie, která byla zveřejněna na profilu Twitter britské divize Samsung Mobile. O možném chystaném nástupci chytrých hodinek, Samsungu Galaxy Gear 2, se hovoří již delší dobu. Podle některých zdrojů není prodejnost první verze splněna natolik, jak bylo očekáváno, což může být pravda vzhledem ke strategii, kterou Samsung při jejich pozdějším prodeji zvolil.

Podíváme-li se na vývoj cen na našem trhu, ale i na trhu evropském, všimneme si, že došlo globálně ke snížení ceny. V České republice to bylo z průměrných 7500,- Kč na 5000,- Kč. Je tedy možné, že si Samsung zajišťuje odbyt, protože po případném představení novějšího modelu by je dost pravděpodobně neprodal, nebo alespoň s velkou slevou.

Očekává se, že by druhá verze chytrých hodinek měla mít větší výdrž baterie a měla by být tenčí. To byly dvě věci, které byly první verzi nejvíce vytýkány. Zda půjde o další chytré hodiny nebo náramek pro kontrolu tělesných funkcí, určený především k provozování sportu, Samsung Galaxy Band, či dokonce brýle Galaxy Glass, zatím nevíme. Je však reálná šance, že se se zařízením skutečně setkáme již za pár dní na veletrhu CES 2014 v Las Vegas.

Zdroj: Twitter, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here