Tip na aplikaci: Moje trasy od Googlu

4

Moje trasy

V rámci aplikace Moje trasy můžete zaznamenávat vaši trasu, rychlost, vzdálenost a nadmořskou výšku při chůzi, běhu, jízdě na kole a jiných venkovních aktivitách. Během zaznamenávání trasy můžete v reálném čase zobrazovat data, přidávat k trase poznámky a poslouchat pravidelná hlasová oznámení o průběhu. Tuto možnost jistě uvítají všichni turisté a rekreační sportovci.

 Moje trasy4 Moje trasy3  Moje trasy2

Aplikace Moje trasy umožňuje synchronizovat trasy a sdílet s přáteli prostřednictvím Disku Google. Zároveň si můžete zobrazit trasy, které s vámi sdílí přátelé. Své zaznamenané výkony můžete publikovat pomocí adresy URL na sociálních sítích Google+, Facebooku, Twitteru atd…. Kromě Disku Google můžete trasy exportovat také do služby Google Maps Engine, Tabulek Google nebo externího úložiště.

Moje trasy5 Moje trasy6 Moje trasy7

Aplikace Moje trasy zaznamenává statistiky o zeměpisné poloze a rychlosti pomocí senzoru GPS v zařízení, ale umožňuje také synchronizaci s biometrickými senzory jiných výrobců. Lze propojit se snímačem tepové frekvence Zephyr HxM Bluetooth, Polar WearLink Bluetooth a ANT+ (vyžaduje telefon kompatibilní se zařízeními ANT+).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

 1. Appka je to vskutku skvělá, malá, jednoduchá, prostá blbostí a balastu a záznam trasy umí fakt skvěle. To jsou plusy.

  Mínusy: Na Xperii SP se mi po zapauzování záznamu již nedaří při pokračování navázat komunikace s GPS, prostě aplikace vůbec GPS neinicializuje a stále jen píše něco ála „Čekání na připojení satelitů“ nebo tak. Když spustím jinou appku, využívající GPS, třeba Mapy.cz, GPS se aktivuje a najde moji pozici v Mapy.cz, ale Trasy na to stále kašlou a už nezačnou zaznamenávat dál. Je nutné záznam stopnout a začít zaznamenávat hned znovu, což už GPS aktivuje, najde pozici a začne zaznamenávat. Bohužel ale zase od nuly – takže tak získáte na trasu dva záznamy od A do B a od B do C. To je dost škoda takovéhle chyby.

  Řešení: Prostě nepauzovat záznam a nahrávat i když sedíte třeba v restauraci v půli tůry na obědě – holt se vám ta hoďka jídla započte do trasy, no 🙁

 2. MartinezZ
  Tuhle chybu mi to nedela a ani nikdy na zadnym jinym telefonu nedelalo.

  Jeste by slo – coz mam ozkouseno – export do GPX (obe trasy) a otevrit v textaku a suverene to tam nakopirovat, tagy asi novy segment jinak to bude hazet chybu v grafech a hodnotach 😉 vse ulozit aimport z uloziste a ze dvou tras je jedna 🙂

 3. super appka . pouzivam uz dlouho hlavne na motovylety ale
  po posledni aktualizaci nemohu vyexportovat trasu do google maps engine.
  to mi vyrazne vadi hlavne kvuli sdileni tras.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here