Tip na aplikaci: InstaMag – vytvořte ze svých fotografií profesionální koláže

0

InstaMag1 InstaMag2 InstaMag4

Fotíte rádi? Pak pro Vás máme tip na zajímavou aplikací, která dodá vaším fotografiím nový náboj. V rámci aplikace si můžete zvolit typ koláže na výběr máte ze dvou sekcí modern a magazín.

Volbu modern doporučujeme všem jenž mají rádi jednoduché koláže doplněné o údaj o místě, hodí se hlavně pro koláže fotografií z různých akcí či cestování. V rámci koláže se Vám automaticky mohou zobrazit informace o místě, datu, či počasí kde byly fotografie pořízeny. V rámci jedné koláže můžete zobrazit 1-12 fotografií.

V rámci sekce magazín máte na výběr více ne 300 různých šablon. Aplikace automaticky přizpůsobí Vámi vybrané fotografie a dosadí je do vybraného designu. Při instalaci se nainstaluje pouze základní balíček šablon, další  stovky šablon naleznete pod položkou library, kde si je můžete zdarma stáhnout do aplikace a začít využívat. V rámci jedné koláže můžete zobrazit 1-9 fotografií.

Výslednou kolář můžete sdílet buďto na sociálních sítích ( Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Moment) nebo uložit na paměťovou kartu či do cloudového uložiště.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here