Micromax připravuje svůj první smartphone s čipsetem Tegra 4i

0

O indickém výrobci Micromax jste toho asi příliš neslyšeli. Tato společnost přitom již v minulosti představila jeden smartphone využívající čipset od nVidie. Konkrétně se tak stalo v roce 2011 u modelu Micromax A85, jež pro svůj chod používal v té době aktuální Tegru 2.

Micromax-LTE-phone-leak

Indický OEM partner však bude chtít na tuto spolupráci s nVidií navázat a podle posledních zpráv brzy představí nástupce tohoto modelu. Ten by měl nabízet LTE konektivitu, 4,7″ HD displej, již zmiňovaný čtyřjádrový procesor a 1 GB operační paměti RAM. Dále se pak počítá s 8 MPx fotoaparátem na zádi a 5 MPx na přídi. Chybět by neměla ani přisvětlovací LED dioda. Z mého pohledu trochu kontroverzní komponentou je baterie. Ta by měla totiž podle nyní dostupných informací nabídnout pouze 2000 mAh kapacitu.

Micromax-new-logo

Zatím nepadlo ani slovo o případném uvedení na trh potažmo ceně. Podle odhadů bychom mohli tento smartphone spatřit na oficiální premiéře během června, s největší pravděpodobností však i tento model zůstane pouze na indickém trhu a na ty pokročilejší se stejně jako model z roku 2011 nepodívá.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here