Tip na aplikaci: Chrome Remote Desktop ovládejte vzdáleně Váš počítač

0

Chrome Remote Desktop1 Chrome Remote Desktop

Nyní můžete bezpečně ze svého zařízení s Android vzdáleně přistupovat k počítačům s prohlížečem Chrome.  Stačí pouze do prohlížeče Chrome nainstalovat rozšiřující aplikaci Vzdálená plocha Chrome z Internetového obchodu Chrome. Během instalace rozšiřující aplikace budete vyzváni k potvrzení přístupu k Vašemu PC jenž po odsouhlasení propojeno s Vaším Google účtem dále pak budete vyzváni k zabezpečení přístupu pomocí vámi zvoleného PIN kódu.

chrome1 chrome3 chrome

Na zařízení s Androidem stačí otevřít příslušnou aplikaci a klepnutím na některý z Vámi propojených online počítačů se můžete vzdáleně připojit. Při připojení budete vyzváni k zadání pin kódu (lze uložit do paměti Androidu). Propojení lze provést také pomocí jednorázového dočasného kódu. Po dokončení ověření jste automaticky připojeni k PC a můžete jej vzdáleně ovládat.

Chrome Remote Desktop3 Chrome Remote Desktop2 Chrome Remote Desktop4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aplikace se uživatelům líbí a jsou s ní spokojeni viz. pár komentářů z Google play:

Výborná Výborná aplikace, jednoduchá, rychlá, dělá přesně to, co od ní člověk čeká
Luděk Štípal 17. dubna 2014
Vynikající Až překvapivě použitelné i na malém 4-palcovém mobilu… RemoteMouse putovala do koše, tohle je použitelnější 😉 Dokonce i v naší podnikové síti, kde se nechytají ani Microsoftí RDP…
Ivo Vorek 17. dubna 2014 
Bomba, omnoho svižnější než TeamViewer 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here