Toshiba vlastní nejrychlejší MicroSD karty

0

toshiba-high-speed-microsd-588x420

Naše datová náročnost každým dnem roste. Neustále se vyvíjí čím dál tím větší senzory fotoaparátu, které podporují mnohdy zcela nesmyslný počet megapixelů, díky čemuž výsledná fotografie je poměrně datově náročná, na rozdíl od „obyčejného“ fotoaparátu.

Právě neustálý vývoj technologií a naše datová rozmlsanost pohání výrobce ve vývoji datových úložišť. Dnes se se svým datovým úložištěm pochlubila společnost Toshiba, která oznámila, že vlastní nejrychlejší MicroSD kartu na světě. Konkrétně se jedná o dva typy. Toshiba s označením THNSX032GAJCM4, která disponuje kapacitou 32 GB, dokáže dosáhnout přenosové  rychlosti 260MB/s při čtení a 240MB/s při zápisu. Pokud je Vám 32GB karta málo, můžete si zakoupit THNSX064GBK5M4, která má kapacitu 64GB. V této kapacitě je ovšem trošku problém, neboť nedosáhnete už tak skvělých přenosových rychlostí, jako u 32GB karty. I přesto dosáhnete skvělých 145 MB/s při čtení a 130 MB/s při zápisu.

Tyto karty zatím nejsou uvedeny do prodeje, nýbrž jsou neustále ve fázi vývoje. Kdy se na trhu objeví, a za jakou cenu, je zatím velkou neznámou.

 

Zdroj: AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here