Stark – tip na perfektní sadu ikon

2

stark 1

Patříte mezi nadšence, kteří si upravují svůj telefon dle svého gusta? Pokud vlastníte nějaký z alternativních launcherů z Google Play, pak vám doporučím STARK – an icon theme. Na tento icon pack (neboli sadu ikon) jsem narazil v mnoha videích zahraničních redaktorů a musím uznat, že mě svým designem velice zaujal. Ikony mají jednotný čtvercový vzhled a jsou podobné těm z MIUI. Od těchto ikon se však liší svojí uhlazeností a jsou v tmavších barvách, což si myslím, že mnoho lidí ocení.

Icon pack aktivujete jednoduše. Jednak můžete otevřít nastavení alternativního launcheru, který zrovna užíváte, a zde zvolíte . Druhá možnost je otevření aplikace STARK a zde si zvolíte jeden z podporovaných launcherů (Nova Launcher, Apex Launcher, Go Launcher EX nebo ADW). Pokud však zvolíte možnost první, je možné icon pack aplikovat na jakýkoliv launcher, který má podporu alternativních ikon, například oblíbený Action Launcher Pro. Ještě dodám, že aplikace STARK obsahuje přes 1100 ikon, ke kterým jsou stále přidávány nové. K těmto ikonám máte také k dispozici 13 tapet. Cena icon packu je momentálně 35 Kč, ale z mé zkušenosti mohu potvrdit, že se investice opravdu vyplatí.

 stark 4 stark 2 stark 3

Po inspiraci se můžete podívat na vzhled mého launcheru:

 Screenshot_2013-06-25-09-41-36 Screenshot_2013-06-25-09-48-13


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pro využití těchto ikon doporučuji následující launchery. Preferuji však Nova Launcher od Kevina z Tesla Coil. Jsou zde široké možnosti personalizace. Chybu však neuděláte ani s dalšími.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky za tip, hned jsem si jí koupil a je super. Akorát mě zarazilo, že to nepřepsalo ikony SMS zpráv a Fotoaparát (obě systémové) a přitom v jejich zásobě byly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here