Vertu Ti Color je dostupné jen v limitované edici tisíce kusů

0

Vertu Ti Color

Pokud si potrpíte na luxusní smartphony, připravil pro vás známý britský výrobce upravenou verzi svého modelu Vertu Ti. Limitovaná edice s názvem Vertu Ti Color, který působí vzhledem k ceně telefonu možná až příliš fádně, bude dostupná pouze pro prvních tisíc zájemců.

Smartphone je ručně vyráběn v továrně ve Velké Británii za bohatého použití exkluzivních materiálu. Tělo smartphonu je tvořeno titanem, díky čemuž je Vertu Ti Color pětkrát odolnější než obyčejné smartphony, ale zároveň velmi lehký. Limitovaná edice se liší přítomností telecí usně, kterou je pokryto tělo smartphonu. Vertu Ti Color je dostupné v červeném (Sunset Red) a modrém (Midnight Blue) provedení.

Zatímco zpracováním je novinka opravdu výjimečná, výbava patří pouze k horšímu průměru. Vertu Ti Color má 3,7″ displej s WVGA rozlišením, dvoujádrový procesor Snapdragon S4 běžící na frekvenci 1,7 GHz, 8mpx zadní fotoaparát s nátáčením Full HD videa, 1,3mpx přední kamerku pro videohovory, 64GB vnitřní paměť a kvalitní zvuk díky komponentům Bang & Olufsen. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou.

Vertu Ti Color rozhodně není smartphonem pro každého, o čemž kromě luxusního designu svědčí také cenovka. Zájemci o smartphone by si měli připravit 90 000 hongkongských dolarů, v přepočtu asi 230 000 korun.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here