Stáhněte si fitness aplikaci Google Fit

0

 Google Fit2 Google Fit1 Google Fit

Google uvolnil do Google Play svou vlastní fitness aplikaci Google Fit, která byla představena na konci června v rámci konference Google I/O. Aplikace dokáže pomocí senzorů ve smartphonu či chytrých hodinkách zaznamenat Vaše aktivity v průběhu celého dne. Vy tak můžete zjistit kolik jste v daný den udělali kroků, jakou vzdálenost uběhli či ušli. Výhodou této aplikace je spolupráce s fitness aplikacemi třetích stran, ze kterých dokáže získat data o Vaší sportovní aktivitě.

V rámci aplikace si můžete nastavit své aktuální fyzické proporce a cíle (počet kroků/den, denní dobu aktivity), které chcete dosáhnout. Aplikace bude průběžně vyhodnocovat Vaší aktivitu a navrhovat Vám optimální plán pro další dny, tak aby jste dosáhli co nejrychleji Vašeho cíle.

Kompletní statistiky vyjma aplikace naleznete v přehledné webové aplikaci, která běží na adrese fit.google.com. Přes webové rozhraní, můžete taktéž nastavovat své číle, či zadat informace o Vaší osobě. Momentálně aplikace nedisponuje všemi funkcemi, jenž Google přislíbil na Google I/O, avšak fuknce budou časem v této aplikaci přibývat.

http://www.youtube.com/watch?v=1PZ2W-r35BM


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here