Zařízení Samsung GALAXY ziskala osvědčení pro utajené používání americkou vládou

0

samsung_logo_genericdevice4-580-75

Zařízení Galaxy od Samsungu zaznamenaly úspěch v USA, kde byly validovány NIAP a schváleny pro utajené používání americkou vládou. Zároveň produkty řady Galaxy využívající platformu KNOX byly zařazeny do seznamu Commercial Solutions for Classified, kdy splňují nejpřísnější a životně důležité bezpečnostní standardy.

Po splnění deseti memorand dohod vláda přidala GALAXY S4, GALAXY S5, GALAXY Note 3, GALAXY Note 4, GALAXY Note 10.1 (Edice 2014), GALAXY Note Edge, GALAXY Alpha, GALAXY Tab S 8.4, GALAXY Tab S 10.5 a GALAXY IPSEC Virtual Private NetworkClient na seznam zařízení programu Commercial Solutions for Classified.

„Zahrnutí našich mobilních zařízení na seznam CSfC dokazuje bezkonkurenční bezpečnost zařízení Samsung GALAXY podporovaných platformou KNOX,“ řekl JK Shin, CEO a prezident pro IT a mobilní zařízení společnosti Samsung Electronics, a dodal: „Ve společnosti Samsung se budeme i nadále věnovat řešením současných a stále složitějších úkolů v oblasti bezpečnosti. Chceme poskytovat nejspolehlivější mobilní platformu, která uspokojí potřeby odborníků ve všech odvětvích od malých a středních firem a podniků po vlády a další regulované trhy.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here