RoundR – zaoblete Android. Zn. jednoduše

0

Také se vám líbí zaoblené rohy obrazovky, známé například z populární alternativní ROM MIUI, ale nechcete se vrtat ve svém telefonu a riskovat tak záruku? Mladý vývojář Mohammad Adib svou novou aplikací RoundR tento problém vyřešil.

unnamed

Těch pár kilobajtů kódu dělá jedinou věc – přidá vaší obrazovce oblé rohy. A to je vše. V jednoduchém prostředí pak jde ještě nastavit úroveň zaoblení, to, které rohy chcete zaoblit a pár dalších parametrů. Na telefonech se staršími verzemi Androidu (rozuměj Ice Cream Sandwich a níže) bude ještě nutné, abyste vytrpěli ikonku v notifikační liště – bez ní by měl Android tendenci RoundR vypínat kvůli paměti.

Těch pár kilobajtů kódu dělá jedinou věc – přidá vaší obrazovce oblé rohy.

RoundR je šířený jako open source (zdrojový kód pro hračičky je zde) a spustit jej lze na jakémkoli telefonu nebo tabletu s Androidem ve verzi 2.1 a vyšším. Z principu věci RoundR běží neustále na pozadí, což může ovlivňovat jak práci systému s operační pamětí, tak výdrž – to se ale ukáže až časem, zatím žádné výrazně negativní ohlasy zaznamenány nebyly.

Chcete si trochu ozvláštnit vzhled vašeho mobilního telefonu a nechcete kvůli tomu dělat výraznější zásahy? Tak pak je milá utilitka RoundR právě pro vás. Na rozdíl od jiných řešení je zdarma a funguje dobře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here