Populární klávesnice Swype konečně ve finální verzi na Google Play

0

swype

Jedna z prvních alternativních klávesnic pro Android vůbec a současně průkopník v psaní tahem přes jednotlivá písmena – swype byla dlouhou dobu dostupná pouze jako předinstalovaná aplikace u zařízení vybraných výrobců. To se ovšem mění, klávesnice swype je totiž dnešním dnem počínaje dostupná pro zájemce v oficiálním digitálním obchodě Google Play.

Na Google Play vydaná verze nabízí veškerou funkcionalitu svého dříve s telefony a tablety dodávaného sourozence. Mimo klasického zadávání textu tak umožňuje i psaní tahem a hlasové diktování, má vestavěnou inteligentní predikci, která se učí z dříve napsaných textů, podporuje základní gesta na práci se schránkou, nabízí grafická témata a, co je snad nejdůležitější ze všeho, plně vedle angličtiny a dalších 58 jazyků podporuje i češtinu.

Na rozdíl od konkurence navíc nabízí rozložení pro telefony i tablety v jednom balíčku, díky čemuž si klávesnici stačí zakoupit pouze jednou. A když už jsme u ceny, v rámci speciální slevy k příležitosti vydání je na Google Play dostupná za zaváděcí cenu necelých 20 korun. Kolik bude stát poté, se prozatím neví. Pro potřeby ozkoušení je na Google Play k dispozici také 30 denní, zdarma dostupná, testovací verze.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here