Nemáš peníze na autobusový lístek? Žádný problém, podívej se na pár videí na telefonu

0

dusseldorf-bus-840x630

V Německu spustili novou zajímavou aplikaci, která se jmenuje WelectGO. Tato aplikace umožňuje lidem v Düsseldorf získat zdarma jízdenku na autobus nebo vlak. Ale pokud chceš získat jízdenku zdarma, musíš si shlédnout čtyři propagační videa v rámci aplikace, přičemž videa trvají asi 20 sekund.

Zde je návod, jak to funguje. Stáhnete si aplikaci na Vaše zařízení, vyberete si jízdenku, kterou chcete a vyberete si čtyři videa, která jsou právě dostupná. Po shlédnutí videí získáte jízdenku zdarma, kterou můžete použít na vybranou trasu. Jednoduché, ne?

Philipp Dommers, spoluzakladatel společnost říká, že očekává okolo 1 000 lidí, kteří by mohli aplikaci použít a získat jízdenku zdarma, která normálně stojí €2.60 (70 Kč). K jeho překvapení, jeho očekávání bylo značně překročeno. Více než 20 000 lidí použilo tuto aplikaci.

Každý inzerent, co přispívá různá propagační videa si může vybrat, kolikrát se reklama zobrazí u jednotlivé osoby. Takže pokud tuto aplikaci používá někdo hodně často, může se stát, že nebude mít hned nárok na jízdenku zdarma do té doby, než bude mít zpřístupněna nová videa.

WelectGO se stává jednoznačným hitem mezi dojíždějícími. Tato společnost právě plánuje rozšířit své služby do ostatních měst v Německu i do dalších zemí. První zemí na seznamu je Nizozemsko. Uvidíme, jestli se aplikace dostane i k nám.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here