Doporučujeme aplikaci | Pinkilin: zajímavá česká alternativa Tinderu, která má budoucnost!

0

pinkilinPokud už Vás známá swipovací seznamka Tinder nudí, možná jste právě objevili výbornou náhradu! Čeští vývojáři totiž vytvořili alternativu, která má našlápnuto k velkému úspěchu.

Česká alternativa Tinderu disponuje příjemným a moderním uživatelským rozhraním, zajímavými funkcemi, a hlavně opravdu rychlým seznamováním. V obchodě Google Play je aplikace k dispozici zdarma, pokud však chcete získat výhody v podobě 30 pozvánek denně a přijímání všech zmeškaných pozvánek, budete si muset připlatit za službu Pinkilin Premium. Ta se dá předplatit buďto na 1 měsíc za 6.99 euro nebo na 12 měsíců za 4.99 euro měsíčně.

Podle slov tvůrců patří k hlavním kladům této seznamky právě rychlost seznamování, která může být v dnešní uspěchané době skutečně velkým plusem, jelikož všichni nemají čas na projíždění stovek profilů či vyměňování spousty zpráv.pinkilin_1Aplikace Vám ukáže, kdo se nachází ve Vašem okolí, Vy mu pouze jednoduše pošlete pozvánku a můžete se okamžitě setkat. V aplikaci je však jisté omezení, jelikož uživatel může rozeslat maximálně deset pozvánek denně. Tento limit se resetuje vždy o půlnoci, a pokud jste tak právě na večírku, můžete teoreticky během jedné noci rozeslat až dvacet pozvánek.

Aplikace by měla změnit Váš přístup k on-line seznamování a probudit ve Vás trochu jakési spontánnosti, což je bezesporu pěkný cíl.

V rozhovoru pro server TyInternety prozradil spoluzakladatel Pinkilinu Michael Živěla, že „Tržby jsou generovány pomocí in-app nákupů, a to zejména nákupem měsíčního premium účtu, který umožňuje uživatelům odesílat denně až třikrát více pozvánek na rande než základní verze. Konkrétní čísla bohužel nemohu sdělit, neboť jsou předmětem obchodního tajemství.“

V současné době má Pinkilin přes 15 000 uživatelů a jejich počet údajně roste tempem 200 nových uživatelů denně, takže se dá očekávat, že se stane s aplikace brzy hit. Celá redakce AndroidMarket.cz Vám aplikaci doporučuje, jelikož je dobře propracovaná a pochází z dílny mladých českých vývojářů, které je třeba podporovat!


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj 1 Zdroj 2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here