Oblíbena hra na Steamu: Retro city Rampage DX je nyní dostupná na Android

0

Hra Retro City Rampage vyšla na Steam v roce 2014 a měla velký ohlas. Nyní je dostupná na Play Storu za $4,99 (což je asi 130 Kč).

Hra je v podstatě „de-make“ (nižší verze) hry Grand Theft Auto, kde můžete dělat cokoliv, kdekoliv chodit, apod. (Vzdálenost se měří v „px“ místo stop, což je zajímavé). Hra připomíná spíše nějakou střílečku s velkým výběrem zbraní, ale to všichni znáte z GTA. Hráči poznají prvky inspirované z her: Metroid, Metal Gear a Contra, nemluvě o  hrách jako jsou: Super Meat Boy a BIT.TRIP. První mise má poměrně zjevné odkazy na hry: Duck Hunt, Super Mario, Bill & Ted.

nexus2cee_image-4-4 nexus2cee_image-21

Retro City Rampage je uvedena v 8-bitovém stylu, s několika moderními prvky, jako jsou paralaxy rolování a různé druhy barev. Pokud jste purista, tak hra obsahuje režim „ROM City Rampage“ což je mód, který je 100% zaměřený pro rok 1989. Také obsahuje 60 misí založených na trestných činech, 40 arkádových miniher a plno dopravních prostředků a zbraní. Retro City Rampage DX, také podporuje hraní na ovladači.

www.youtube.com/watch?v=VmF82DB-qbs

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here