Nejlepší pivní aplikace

0
 Dnes je Den českého piva, dříve než se vydáte do své oblíbené hospůdky na pivní speciál od svého oblíbeného pivovaru. Si můžete svůj smartphone vybavit nejrůznějšími pivními aplikacemi.

Pub Buddy – počítadlo piv

Aplikace PubBuddy Vám pomůže udržet přehled o konzumaci nápojů a jídel během návštěvy restaurace či hospody. Jakmile přidáte nápoj nebo jídlo objeví se v hlavním okně. Přidávání nápoje nebo jídla se dělá připsáním čárky tahem shora dolů. Ubírání se provede tahem v opačném směru. Položka se označí prostým dotykem na požadovaný nápoj. Aplikace Vám tak pomůže udržet přehled o počtu piv a zároveň je to výborná kontrola při placení.
Pub Buddy1 Pub Buddy Pub Buddy2

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pivovary (CZ/SK)

České pivovary je aplikace, která potvrzuje fakt, že Češi jsou národem pivařů. Aplikace Vám nabízí přehledné zobrazení téměř všech českých pivovarů. Mapu je možné pomocí tlačítek menu zobrazit v satelitním nebo normálním režimu a po kliknutí na tlačítko v pravém dolním rohu přesunout na aktuální pozici určenou pomocí gps nebo sítí operátora.

Po rozkliknutí konkrétního půllitru, který pivovar reprezentuje, se zobrazí detail s kontakty, adresou, webovými stránkami nebo aktuální vzdálenost mezi vámi a pivovarem.

Pivovary Pivovary1 Pivovary2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pivopedie

Digitální verze knižního vydání pivní encyklopedie. Tato aplikace nabízí největší databáze českých a slovenských piv včetně důležitých informací. Dále v rámci povopedie naleznete informace o pivovarech a pivotékách v ČR a SR.

Pivopedie Pivopedie1 Pivopedie2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pivní listy

Aplikace s informacemi o více než 500 českých pivech a pivovarech. Každé pivo má svůj vlastní list s informacemi o stupňovitosti, obsahu alkoholu, hořkosti, barvě, složení či sládkovi.

pivni listy pivni listy1 pivni listy2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pivo ve skle

Ukazatel aktuálního stavu baterie ve tvaru piva.

Pivo ve skle2 Pivo ve skle Pivo ve skle1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

iBeer FREE

Stačí naklonit telefon a pustit se do popíjení zlatavého moku 😉


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here