Nejlepší nové Android aplikace SRPEN 2014

0

Srpen utekl jako voda a obchod Google Play Store nám opět rozšířil obzor o několik aplikací, o kterých by bylo škoda se nezmínit. Tak jdeme na to.

Tap Path

Tap Path je jednoduchá a příjemně užitečná aplikace nabízející různé akce po kliknutí na webový link. Typ akce se rozlišuje pomocí počtu kliků za sebou. Například: jeden klik = Link Bubble (poslání linku do pozadí na pozdější prohlížení), dva kliky = Chrome/Mozilla, tři kliky = menu sdílení.  Nastavení je pouze na vás.

http://www.youtube.com/watch?v=3GkBhYWeIHE#t=26


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HTC Zoe

Tento měsíc také spatřila světlo světa beta verze ,,appky“ HTC Zoe, která umožňuje svým odběratelům zachytit své nejúžasnější životní okamžiky v podobě krátkých videí  a poté je sdílet s ostatními. Jako i v předchozí verzi, uživatelé mohou spojit krátká videa a klasické fotky dohromady za vzniku nové  koláže. Nic nového, říkáte si? Nyní je možné pomíchat i výtvory ostatních, přidat do nich vlastní obrázky a pochlubit se s vlastní interpretací zážitků. Pokud jste ochotni věnovat tomu čas, proč ne?

http://www.youtube.com/watch?v=FmB1LztzEVM


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SuperBetter

Náš další tip funguje napůl jako hra, napůl jako ,,organizátor života“. Na začátku zadáte vaše osobní cíle, ať už to je zbavení se zlozvyků nebo dostání se do formy. Zkrátka cokoli, čeho byste chtěli dosáhnout. Aplikace vám v tom pomůže zadáváním různých úkolů, které by z vás měly udělat lepšího člověka, alespoň podle propagátorů. Proč podle nich hrát SuperBetter? Abyste se cítili každým dnem silněji, změnili nefungující aspekty svého bytí, vyzkoušeli pořádnou výzvu, dosáhli svých cílů, navzájem se na společné cestě podporovali s ostatními nebo dali svému životu smysl. Zní to lehce zvláštně, ale nějaký potenciál tato aplikace mít může. Na 25 balíčcích pracovali experti, kteří se zaměřili na fakta každodenního života, které ovlivňují naše životy pozitivním směrem. Pokud vás tato svým způsobem životní filozofie zaujala, koukněte na herní desginerku Jane McGonigal, z jejíž úst bude jistě znít povaha SuperBetter o dost přesvědčivěji, ve videu.

http://www.youtube.com/watch?v=lfBpsV1Hwqs#t=890


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google News & Weather (Zprávy a počasí Google)

Google vypustil novou aplikaci kombinující souhrn titulků zpravodajských článků, místních zpráv a počasí. Údajně čerpá z tisíců různých zdrojů. Navíc se chlubí jednoduchým přístupem ke kategoriím (např. hlavní události, technologie, sport nebo počasí). Je možno si také vybrat z šedesáti edic, přizpůsobených pro různé země, widgetů a personalizovaných sekcí.Oproti původní verzi je nám slíbeno uživatelské rozhraní na vyšší úrovni a lepší kompatibilita se zařízeními.

unnamed unnamed5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fragment

Na závěr musíme uvést i novinku z oblasti fotografie. Fragment sází na velmi zajímavou a originální úpravu vlastních fotografií.  Stačí vyfotit objekt nebo si vybrat foto z galerie, následně dát zelenou fantazii a vybrat si z široké koláže rámečků, tvarů, vzorů a šablon. Dále je možno obrázkem manipulovat dle libosti. Otáčení, změna velikosti, posununování a stříhání ve vás musí probudit skutečné umělce. Kdo chce, smí měnit barvy, přizpůsobovat kontrast a jas. Prolínání barev a obrácení je připraveno také. Tlačítko pro sdílení už nepřekvapí asi nikoho.

http://www.youtube.com/watch?v=FECjHtUX9mY


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kterou srpnovou aplikaci jste si oblíbili vy?

zdroj: http://www.androidcentral.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here