Tip: Jak zablokovat otravná upozornění aplikací?

2

Upozornění aplikací jsou velice užitečná věc, to bez debat. Pomáhají nám nezapomenout na důležitá data, schůzky nebo události. Tu a tam se ovšem objeví notifikace, které nás díky své nedůležitosti můžou akorát tak otravovat.

SjApk_com_21945201

Spousty uživatelů Androidu potvrdí, že vývojáři her či jiných aplikací často rádi posílají svým odběratelům upozornění o tom, že například již den nehráli nebo že přijdou o výhodnou slevu spojenou s nákupem doplňků. O takováto upozornění opravdu většinou moc nestojíme. Pojďme si ukázat, jak je vypnout. Není to nic náročného.

Pro účely návodu jsem se snažil zablokovat upozornění aplikace Plumber. Začneme v nabídce Nastavení. V ní vyhledáme seznam instalovaných aplikací pod názvem Aplikace. Najdeme aplikaci, u které chceme zrušit upozornění a dostaneme se do schránky Informace o aplikaci. Do této nabídky se můžeme dostat i dříve, pokud upozornění nezrušíme a dlouze jej podržíme.

10364105_10203473445215059_3830861965111405705_n

Tady se můžeme dozvědět veškeré info o ,,appkách“, jako třeba kolik místa nám zabírá atd. Nás ale zajímá hned první kolonka Zobrazit upozornění.  Stačí jen odznačit ,,fajfku“ a budete mít od rušivých notifikací pokoj. Stejný postup opakujte u všech aplikací, které vám nedopřejí chvíli klidu. 🙂

zdroj:http://www.phonearena.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý typ, na tohle tam mám aplikaci od výrobce, povolené push up zprávy ale o téhle možnosti jsem vždy přemýšlel co znamená, tak už to vím, díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here