Ghost Radar® LEGACY: bojíte se rádi?

0

Halloween je sice za námi, svět nadpřirozena je ale otevřený stále. Tedy alespoň pro ty, kteří v nějaký takový svět věří. Lidé jsou světem nadpřirozena fascinováni od počátku věků. Vždy se najde někdo, kdo duchy zaručeně viděl, internetem kolují miliony dokumentárních videí a obrázků. Kdo chce, ten věří, kdo ne, ten se směje.

Ať už věříte v nadpřirozené jevy nebo ne, aplikace Ghost Radar umí pobavit a občas i mrazivě překvapí. Pokud se rádi bojíte, nebo chcete ohromit své známé při bujarém večírku, kdy věří každý, jste tady správně.

Aplikace samotná je velmi primitivní. Po instalaci a následném spuštění se objeví radar s pohyblivou ručičkou. Ta se otáčí a ,,monitoruje“ okolní situaci. Na tomto radaru se čas od času objeví barevná tečka znázorňující intenzitu výskytu nadpřirozena – duchů – chcete-li. Každá barva znázorňuje jinou intenzitu, červená barva značí opravdu zlé nadpřirozené bytosti.

Pokud se ptáte, na jakém principu aplikace funguje, půjčím si vysvětlení od samotných vývojářů. Aplikace zkoumá paranormální aktivity na základě senzorů v telefonu – monitoruje tedy elektromagnetické pole, okolní vibrace a zvuk. Pokud si po přečtení těchto pár odstavců myslíte, že jsme se my i samotní vývojáři zbláznili – není tomu tak. I samotní autoři berou svoji práci smrtelně vážně, žádného zlehčování se nedočkáte.

                   

Aplikace samotná je rozdělena na několik obrazovek. Základní obrazovka je plně vyhrazena radaru pro snímání okolí. Další obrazovka, která nás zajímá je záložka Words, ve které naleznete slova, které duchové vyřkli. Ano, s duchy můžete částečně promlouvat. Tedy spíše – oni promlouvají k Vám. Pokud si na chvíli přestanete dělat legraci, objeví se zajímavé slovní spojení, které překvapí. Nově vyřknuté slova aplikace nahlas vysloví.

To, že aplikace je opravdu zajímavou volbou pro všechny lapače paranormálních jevů dokazuje i samotné hodnocení na Google Play. Lidé se zkrátka rádi bojí a baví zároveň. Pokud bude tma a vy budete sami, jistě dokáže během chvíle vyvolat nepříjemné pocity. Jinak je aplikace spíše jistou formou recese ze strany vývojářů. A nebo ne? Když už nic, aplikace skvěle poslouží jako doprovodný prostředek pro Vaše tajemné příběhy. Aplikace je dostupná ve více verzích, námi představená je za symbolický 1 dolar ke stažení na Google Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here