Spekulace: Samsung má problémy s výrobou 5“ FullHD AMOLED displejů

0

Ačkoliv se Samsung prozatím oficiálně k údajné práci na 5“ AMOLED displeji s FullHD (1920×1080) rozlišením nevyjádřil, tak byla jeho výroba v průběhu posledního týdne obecně přijata a na základě určitých dalších spekulacích se začalo počítat s tím, že půjde o displej pro příští vlajkovou loď řady Galaxy S.

Podle dnešních spekulací, které přinesl server digitimes, to nicméně vypadá, že situace 5“ FullHD AMOLED displejů není tak růžová, jak by se mohlo na první pohled zdát. Samsungu se totiž údajně nedaří zvládnout problémy s výrobní technologií, díky čemuž se nedaří dodržet plán na masovou produkci.

Ani to by však nemělo znamenat použití jiných typů displejů v plánovaných modelech. Namísto toho by mělo dojít k jejich posunutí. Například takového Samsungu Galaxy S IV a Note 3 bychom se tak měli dočkat o trochu později, než se původně předpokládalo.

Vzhledem k minulé politice představování nových Galaxy S modelů bych tak počítal, že se nové S IV dočkáme namísto původního dubna / května až někdy začátkem letních prázdnin, tedy na přelomu června a července.

Zdroj: digitimes

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here