Samsung ovládl veletrh CES, získal 27 ocenění

1

Na letošním veletrhu CES získal Samsung na 27 prestižních ocenění, většinou za inovace. Vítěznými produkty jsou mimo jiné TV, domácí kino, domácí spotřebiče, server, software a počítačové komponenty. Nás však bude zajímat hlavně kategorie mobilní telefon a tablet.

První místo v kategorii Mobilní telefon obsadil Samsung Galaxy S III, právě díky svému designu a hardwarové výbavě. Mezi tablety vyniknul Samsung Galaxy Note 10.1. Ten prý zásadně změnil vnímání tabletů tím, že nabízí jedinečné možnosti, zejména vytváření obsahu pomocí stylusu, umožňuje využívání multitaskingu s rozšířenými možnostmi multi-screeningu. Do hodnocení se samozřejmě projevil i jeho výkon.

 

Samsung se neustále snaží vytvářet prvotřídní a inovativní produkty, obsah a služby. Proto nás velice těší, že nás odborníci takto ocenili,“ řekl Y. K. Kim, prezident a generální ředitel společnosti Samsung Electronics America, Inc.

Produkty posuzoval tým sestavený z designerů, inženýrů, ale také medií a měl zástupce z 29 zemí.

Zdroj: Samsung TZ

1 komentář

  1. prosím vás, co je to za bláboly ? CES bude v lednu ve Vegáči, kromě toho tzv. původní zpráva hovoří o tom, že v roce 2013 ……. TAK TAKTO VYTVÁŘÍ SAMSUNG FALEŠNÝ POZITIVNÍ DOJEM. Ano – Samsung nikdy více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here