MyAppsList – vytvoření seznamu nainstalovaných aplikací

2

MyAppsList je bezplatný nástroj, který umožňuje vygenerovat seznam aplikací nainstalovaných ve vašem telefonu. Tento seznam můžete například sdílet se svými přáteli, vložit na diskuzní fórum nebo jej využít jako zálohu.

Před samotným vytvořením seznamu máte k dispozici mnoho možností jeho přizpůsobení. Seznam je k dispozici ve formátu vB Code, HTML nebo jako prostý text. Můžete také nastavit, zda v seznamu chcete mít čárové kódy či odkazy na Google Play Store (Android Market). Dokonce je k dispozici možnost „Exclude Apps“, pomocí které lze vámi vybrané aplikace vyřadit ze seznamu. Před vygenerováním seznamu nezapomeňte zvolit, zda jej chcete uložit na paměťovou kartu nebo pouze kopírovat do schránky.

MyAppsList obsahuje pouze nejnutnější funkce a má velmi strohé uživatelské rozhraní. Svůj hlavní úkol sice zvládá poměrně dobře, při testování jsme se však setkali s horší stabilitou aplikace. Doufejme, že jde pouze o vyjímku. Pokud chcete aplikaci MyAppsList vyzkoušet, můžete si ji zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Schází tu ta automatičnost. Takový seznam by se mohl vygenerovat podle zadaného nastavení automaticky, po instalace / odinstalace aplikace. Tím by se funkce zálohy výrazně zlepšila.

    Jinak můžu doporučit ještě App Backup & Restore ( https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.appbackup ). Ten na kartu zálohuje celé apk soubory automaticky po jejich stažení z play store. Dá se nastavit, aby nechával několik (já mám 3) zálohované verze každého programu. Takže pokud aktualizace přinese něco nechtěného mám možnost se vrátit k předchozí verzi aplikace. Jen to chce dost místa na kartě, protože schovávat předchozích X verzí každé aplikace žere dost místa.

  2. Celkem to funguje, akorát jsem strávil pak asi 2 hodiny předěláváním vygenerovaného HTML, aby to vypadalo k světu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here