Mobilní Google+ prošel velkým redesignem [APK]

0

Už je to více než rok, co sociální síť Google+ prošla úpravou vzhledu. Tehdy jsme se dočkali kartového zobrazení a také několika nových funkcí, z nichž nejzajímavější byly asi ty určené pro správu a úpravu fotografií. Dnes se situace částečně opakuje, redesign se však týká pouze mobilního klienta pro Android, přibylo však i pár zcela nových funkcí, které jsou určeny pro všechny uživatele bez ohledu na platformu.

google+ update

Začneme novým vzhledem. Do toho se převlékla kompletně celá aplikace a trochu nyní připomíná verzi pro iOS. I ta již delší dobu disponuje barevnějším klientem, který se ještě do nedávna poměrně dost lišil od toho androidího. Vzhled není ale ani zdaleka jedinou novinkou. Nejvíce změn se opět dotklo fotografií. Například funkce Auto Awesome nyní funguje i na iOS a webu. Operační systém vašeho smartphonu nebo tabletu tak opět hraje menší roli. Nově také můžete vytvářet GIFy u vámi vybraných fotografií a videí.

google+ profil

Další novinkou je počítadlo zobrazení vašeho profilu. To můžeme znát už z webové verze Google+ a nově rovněž zamířila i na Android. I zde je možnost jej vypnout v nastavení, což také ihned po spuštění udělala velká část uživatelů. Poslední viditelná změna se týká beta programů různých aplikací. Odkaz na vstup do bety je nově viditelněji umístěn v příslušné komunitě a nemělo by se tak už stát, že jej budete několik minut hledat.

google+ beta

Jedná se pouze o výčet těch nejdůležitějších funkcí a všechny najdete v sekci Novinky v Google Play. Aktualizace se právě začala šířit a během několika málo dní by měla být k dispozici všem uživatelům, jež používají současnou verzi aplikace.

Download

www.youtube.com/watch?v=26A6-RO5MoI


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here