Aktuálně zlevněné aplikace

0

Couple Tracker-Partner monitor

Partner monitor je aplikace umožňující vzájemný a oboustranný monitoring mobilní aktivity partnerů.

Díky aplikaci mohou partneři navzájem monitorovat a sdílet mobilní aktivitu, která zahrnuje přijaté a odchozí hovory, 50 znaků každé sms a facebookové zprávy. Jedinou podmínkou fungování je vzájemnost používání aplikace, proto ji jeden partner může používat pouze v případě, že totéž umožní druhému.

Pokud chcete vidět s kým a jak často váš partner komunikuje a jste ochoten odhalit kousek ze svého soukromí, aplikace je určena právě pro vás.

4.99 ->$ 3.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Weather Station

Meteorologická stanice pro Android, v rámci které naleznete aktuální informace o počasí, tlaku, srážkách, vlhkosti, rychlosti a směru větru informace o východu a západu slunce. Aktuální data jsou získávána od různých poskytovatelů (Google, Yahoo Weather, Weather Underground (PWS), BBC a NOAA)

2.34 ->$ 0.99

meteostanice meteostanice1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pirates! Showdown Premium

Pusťte se do námořních bitev s hrůzostrašným lupičem Redem, utkáte se tváři tvář v několika bitvách na volném moři. K posílení obrany své základny doporučujeme zesílit dodávky zlata. Vašim úkolem je dobýt základnu nepřítele dříve než dobije on tu Vaší. V rámci hry na Vás čeká 75 kampaní, které jsou rozšířeny o náhodně generované mapy v herním módu potyčka.

2.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android a iOS
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here