Hry pro děti HD

0

V Google play se před nedávnem objevila nová aplikace určená pro děti od 3 do 8 let s názvem Hry pro děti HD. Aplikace nabízí soubor 5 samostatných her, které rozvíjí postřeh, paměť a jiné dovednosti Vašich dětí zábavnou formou. Jednotlivé hry jsou vyvedené do líbivé grafické podoby a nabízí několik obtížností, tak že jen tak neomrzí.

 Hry pro deti HD1 Hry pro deti HD Hry pro deti HD2

Popis jednotlivých her:

Pexeso

Klasická hra, ve které hledáte dva stejné obrázky na hracích kartách. Hra umožňuje výběr ze tří obrázkových motivů (zvířata, ovoce, vozidla) a umožňuje zobrazení 12 párů, 8 párů nebo 4 párů karet na obrazovce.

Sestřel balónek

Za pomocí doteků na obrazovce sestřelujete balónky. Hra nabízí čtyři úrovně. V první jsou balónky sestřelovány podle barvy, v druhé podle čísla, ve třetí podle písmene a v poslední čtvrté podle barvy a čísla nebo písmene zároveň.

Puzzle

V této klasické hře hráč sestavuje obrázek z dílků. Máte na výběr zda budete obrázek sestavovat z 36 nebo 12 dílků a na výběr máte 6 zvířat k sestavení. Hra umožňuje skrývat a odkrývat pomocný obrázek na pozadí a pomocnou mřížku.

Najdi to!

Hráč na základě zobrazeného symbolu musí za pět vteřin najít na hracích kartách hledaný symbol a stisknout ho. V případě neúspěchu přichází o život. V případě úspěchu se mu přičtou body včetně časového bonusu (čím dříve obrázek najde tím více bonusových bodů má), a zobrazí se mu další obrázek k hledání. Celá hra končí vyčerpáním časového limitu nebo ztrátou všech životů. Obtížnost se volí výběrem počtu hracích polí a výběrem podle čeho má hráč hledat, zda podle obrázku, obrázku a slova nebo jen slova.

Uhodni kombinaci

Hráč má za úkol zapamatovat si zobrazenou výherní kombinaci obrázků tak jak jdou za sebou. Po té co se obrázky skryjí, se hráč pokusí přetahováním na volná hrací pole zopakovat výherní kombinaci, dříve než vyprší stanovený čas. Po dokončení umísťování obrázků nebo po vypršení herního času se provede vyhodnocení hry, za které hráč obdrží body.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here