HandyCalc Calculator – počítejte a kreslete grafy

2

Pokud hledáte kalkulačku, která bude zdarma, ale zároveň bude umět vše od řešení kvadratických rovnic po kreslení grafů sinusoid, není již potřeba hledat. Všechny tyto požadavky splňuje HandyCalc Calculator.

Jedná se opravdu propracovanou kalkulačku, která je doslova po okraj nabytá funkcemi. Zvládá opravdu skoro vše, co byste od kalkulačky očekávali, ať jde o řešení kvadratických rovnic včetně grafů, počítání se zlomky, či řešení rovnic o více neznámých. kalkulačka však obsahuje také  povedený konvertor jednotek a dokonce i převodník měn, založený na aktuálním kurzu získaném z internetu.

Když mluvíme o konvertoru jednotek, zde Vám snad nic chybět nebude, přeci jen přibližně 70 veličin, přičemž každá obsahuje snad všechny možné jednotky, je poměrně hodně. Další výhodou je opravdu přehledný tutoriál, který se spustí po prvním startu a ukáže Vám většinu důležitých schopností kalkulačky.

Řešení kvadratických rovnic je brnkačka Graf rovnice z minulého obrázku

Mezi nesporné plusy patří i  rychlé přepínání mezi  rozpracovanými příklady, možnost jejich exportu na  SD kartu a psaní poznámek pomoci QWERTY klávesnice (na tu se přepnete slidenutím přes tu původní). V neposlední řadě potěší i absolutní absence reklam.

Konvertor jednotek, jestli si tady nevyberete tak nevím A u každé veličiny jednotek že Vám hlava přechází

Mohlo by to vypadat, že jsem kalkulačku přechválil, ale za dlouhou dobu používání jsem na ní nenašel žádnou chybu, snad jen nepřítomnost české lokalizace by mohla některým uživatelům vadit, jinak se jedná o jednoho z největších pomocníků každého studenta.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Verze androida: Všechny
App2SD: Ano

2 KOMENTÁŘE

  1. Super kalkulačka, mám ji nainstalovanou ode dne, kdy jsem si pořídil Androida 🙂 ale pořád nemůžu přijít na to, kde je faktoriál… je tam vůbec?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here