Worms ke stažení na Android marketu!

15

Dnes se v marketu objevila dlouho očekávaná hra, legendární a nestárnoucí červíci Worms. Již dříve na internet unikla raná betaverze určená jen pro pár vyvolených telefonů, nyní je k dispozici verze finální a to za pouhých 52 korun. Prosím o napsání do komentářů, jaký  typ telefonu a zda hru vidíte, nevíme totiž jestli hra není omezena jen pro telefony s určitým rozlišením. Uživatelům V845 bych doporučoval počkat, dle komentářů na marketu by hra nemusela fungovat korektně.

15 KOMENTÁŘE

  1. Na Galaxy S (rom Darkyy 9.0.2, Froyo 2.2.1) funguje, ale hratelne to kvuli lagum prilis neni.. :-/
    Ma nekdo dalsi zkusenosti s Galaxy S? Snad bude dalssi verze optimalizovanejsi.. Aktualni verze 0.0.17 je asi ve stadiu zacatku..

  2. nic moc cekal sem ze to bude lepsi na lg oo to slape dobre ale s pretaktovanym cpu to jede lip 🙂 zvuk je divnej a celkove se ta hra moc dobre nehraje

  3. Menim svuj nazor ta hra je ******* ted se mi updatetla a je to horsi nez pred tim ted se mi i seka prpste spatne udelana sracka to sem mysle ze si ji koupim seru na to vymazu i si to z telefonu

  4. Galaxy Spica 2.1, v marketu vidim, ale kupovat se mi nechce, 15min na vraceni je malo, uz se mi stalo ze se neco stahovalo nadvakrat a lhuta vyprsela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here