Facebook Messenger překonal hranici 500 milionů uživatelů

0

Facebook právě zveřejnil statistiky svého mobilního Instant messengera. Ten pokořil hranici 500 milionů uživatelů měsíčně, díky svému násilnému nasazování však nemůžeme modrou sociální síť jen chválit. Mark Zuckerberg sice v minulém týdnu vysvětloval, co je vedlo ke zrušení posílání zpráv skrze mobilní aplikaci Facebook a zavedení Mesengeru, mnozí uživatelé mu to však stále neodpustili.

Facebook Messenger new ui

Facebook Messenger byl oficiálně spuštěn už v roce 2011, kdy se nijak zásadně nelišil od tehdy roztříštěné konkurence. Zásadní konkurenční výhoda přišla až s tzv. chat-heads. Tuto funkcionalitu dokonce nedávno okopíroval i sám Google u svého doplňku Hangouts pro prohlížeč Chrome.

Facebook Messenger2

Zřejmý je i obrovský růst stažení od doby, kdy Facebook zatrhl zasílání zpráv prostřednictví mobilní aplikaci. Za posledních sedm měsíců se uživatelská základna rozrostla o 300 milionů nových mobilních uživatelů napříč podporovanými platformami. Díky posledním aktualizacím si Messenger už rozumí i s hovory a další funkce budou přibývat i v budoucnu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here