Rocková skupina The Who vydala vlastní aplikaci pro Android

0

Pokud patříte k fanouškům rockové hudby, určitě pro vás nebude tvorba britského uskupení The Who neznámou. Jestli ne, možná vám ji přiblížím, když zmíním, že jejich singly jsou používány jako úvodní znělky a covery všech amerických kriminálek CSI už po několik let.

The Who

The Who se ale proslavili už v éře The Beatles a dokonce hráli ve stejném liverpoolském klubu, jež je mekkou všech ostrovních muzikantů. Na rozdíl od brouků spolu však kapela setrvala a i nadále živě vystupují a remasterují staré hity. V době smartphonů ovšem nechtějí zaspat dobu a dnes vydali aplikaci, ve které je shrnuta veškerá diskografie jedné z nejslavnějších rockový kapel minulého století.

roger-daltrey-by-stuart-c-wilson

Ač i sám frontman kapely Roger Daltery přiznal, že není příliš velkým fanouškem chytrých mobilů, dodává, že otevírají zcela nové možnosti a příležitosti. Kapela se díky aplikaci snaží proniknout i do srdcí mladé generace, jež kapelu většinou zná jen z oněch kriminálek. Pokud byste si chtěli aplikaci vyzkoušet, určitě neváhejte. Je k dispozici zdarma pro androidí i jablečná zařízení a najdete ji v příslušných obchodech.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: theguardian

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here