Camera Album: Fotografujte do předdefinovaných alb

5

Český vývojář Honza Laš vytvořil zajímavou aplikaci Camera Album, která automaticky přesouvá nové fotografie/videa (pořízené jakoukoliv foto-aplikací) do vybraného alba(adresáře). Smyslem je, aby fotografie pořízené telefonem neleželi v galerii na jedné hromadě (jak to většinou bývá), ale byli přehledně roztříděné do jednotlivých alb. Aplikace umožňuje definovat více alb (např. Rodinné, Pracovní, Výlet do Paříže, Hory 2014…)  a snadno a rychle mezi nimi před focením přepínat.

Důležitou součástí aplikace je také widget na plochu telefonu. Zobrazuje, zda je služba zapnutá, jaké album je aktivní a umožňuje alba rychle přepínat. Doporučujeme umístit tento widget poblíž ikony fotoaparátu. K přenosu pořízené fotografie/videa nedochází hned, ale až po krátké době (např. 1min – možno určit v nastavení). Tuto dobu je možné využít k prohlédnutí náhledu a případnému smazání fotografie.

V nastavení je  možné určit, zda se přenáší jen fotografie, nebo i videa. Dále je možné nastavit mnoho dalších věcí, např. zda se pořízená fotografie/video z původního místa smažou, jak přesně probíhá detekce nových fotografií apod.

 cameraalbum1 cameraalbum cameraalbum2

com.las.cameraalbum

5 KOMENTÁŘE

  1. a kde ji najdu, tu aplikaci?? na obchod Play prosím není, nebo ji můj Samsung Galaxy note pro své stáří nevidí??….

  2. Pokud to funguje dle popisku úžasné ale kde jí najdu na Obchod Play ji můj telefon nevidí a rozhodně to není z důvodu staří telefonu (ZOPO C2)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here