Samsung představil vlastní Gamepad

1

Samsung-GamePad

Samsung si přichystal Vánoční překvapení pro všechny fanoušky her na mobilních zařízeních a herních konzolích. Oficiálně představil herní ovladač Smartphone GamePad GamePad, který je optimalizovaný pro zařízení z řady Galaxy. Konkrétně můžete ovladač propojit s následujícími přístroji: Galaxy Note 3, Note 10.1 2014 Edition, Galaxy S4 Active, Galaxy Tab 3 8.0, Galaxy Mega 6.3, Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Note 8.0, Galaxy S4, Galaxy Note II, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy S III, Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 7.7, Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1 a Galaxy Tab 8.9.

Přístroje s uhlopříčkou displeje do 6.3″ lze ke Gamepadu připevnit pomocí svorky a vytvořit tak herní handheld. U všech zařízení včetně tabletů máte možnost Gamepad využít vzdáleně při hraní, kdy spárování proběhne přes NFC o následnou komunikaci se již stará rozhraní Bluetooth 3.0. Tuto funkci hlavně využijete při propojení Galaxy zařízení s televizorem.

Samsung-GamePad-bottom Samsung-GamePad-Top

 

Momentálně tento Gamepad podporuje necelá čtyřicítka her, která se neustále rozšiřuje. Pro začátek můžete nový způsob ovládání využít u her: Ace Surfer, Angry dragons, Armystrike, Bombergeddon, Creavures, Critical Missions SWAT, Dead Trigger, Dirt Rider, Dungeon Hunter 4, Escape, Golf Star, Granny Smith, Hero of Sky, I Must Run, Jetset Radio, Kikoriki, Kinito Ninja, Kungfu Dash, Lost Mummy, Modern Combat 4, Muffin Knight, PangPang World, Panic Flight, Rabbit Run, Real Racing 2, Rhytm Chaser, Samurai Vengeance II, Samurai Shodown II, Shadowgun, Sonic 4: The Hengehog, Sonic CD, Sprinkle, Super Sonic racer, Third Blade, Virtua Tennis, Zen Pinball HD

Původně se měl Gamepad objevit na českém trhu ještě před Vánoci, bohužel se distribuce opozdila a bude dostupný během ledna. Cena tohoto příslušenství by neměla překročit 2500 Kč. 

Zdroj: mobilmania.czphandroid.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here