Rovio uvolňuje hru RETRY do celého světa

0

Nový herní počin od skandinávského herního studia Rovio s názvem RETRY byl oficiálně světu odhalen už v červnu. Vyzkoušet si jej ovšem mohli jen zákazníci na specifických trzích, mezi které patřilo jen Polsko, Finsko a Kanada. Dnes se ale hra na motivy Flappy Birds dostává do celého světa a pokud jste po ni toužili, můžete si ji konečně vyzkoušet.

RETRY 2

Herní princip je velmi jednoduchý a pokud jste někdy hráli například Flappy Birds, určitě vám nebude cizí. Vašim úkolem je proletět skrze co možná nejvíce překážek letadýlkem v malém rozlišení a nehavarovat. Díky vysoké citlivosti to není ani zdaleka jednoduché a obtížnost připomíná právě Flappy Birds, jež jí byl proslaven.

RETRY 3

Za celou hrou stojí nový tým LVL11, jež se bude i nadále zabývat tvorbou experimentálních her podobného ražení. Těžko usuzovat, proč byla hříčka v první vlně uvolněna jen pro pár trhů a do globálního měřítka se dostává až nyní. Nejvíce spekulací naznačuje, že hra v té době ještě nebyla zcela připravena a mělo tak jít o trochu atypický beta test.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: thenextweb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here