Boxerky jako ochrana proti radiaci z telefonů

0

Bojíte se, že by Vám nebo Vašemu partnerovi mohlo záření z chytrých zařízení způsobit neplodnost? Neznáme žádnou aplikaci, která by tento problém vyřešila, nicméně nedávno se na trhu objevily boxerky, které umí ochránit mužský reproduktivní systém před údajnou radiací, jež vyzařují telefony. S využitím hliníkových pásků v boxerkách můžete dále v klidu používat zařízení bez obav o budoucí potomstvo.

1

Za ,,superboxerkami“ stojí Belly Armour, společnost z Manhattanu. Ta vyvinula ochranné spodky jako reakci na studii z roku 2007 prováděnou Americkým Sdružením Reproduktivní Medicíny. Ta zjistila, že využívání mobilních telefonů může mít vliv na zhoršení kvality spermií. Tisková mluvčí Katherine Niefeld prohlásila, že většina mužů neví, co se děje uvnitř jejich těl, zatímco používají mobilní zařízení.

,,Když jste chlap, jak máte vědět, že strčení mobilu do kapsy ovlivňuje Váš genetický materiál?“ mile poznamenala Niefeldová.

2

Zatímco výzkumy ohledně radiace spojené s telefony nejsou zatím stoprocentně přesvědčivé, vývojaři z Belly Armour se nenechali zastavit a účtují si $49 (1060 Kč) za každý pár boxerek od mužů, kteří raději neponechají nic náhodě. Pokud tedy i Vy věříte v sílu hliníkových spodků, RadiaShield boxers si můžete objednat na stránce firmy pod tímto odkazem.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here